USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px Cancun Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px

ex. Incredible Apartment Condominio With Beach

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

65

Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px 70 τ.μ. Απέχει περίπου 4 χλμ. από το Dolphinaris Cancun και μόνο 14 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Delfines. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Το Μουσείο των Μάγια απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα.

Το Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.

Βελτιώστε τη διαμονή, χρησιμοποιώντας παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη που παρέχονται σ' αυτό το κατάλυμα. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΚαΝκούΝ βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ιδιωτική παραλία
  • Ανελκυστήρας
  • Καφετέρια
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο
  • Σνακ Μπαρ
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Κήπος
  • Πισίνα με θέα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
  • Υπηρεσίες καταστημάτων

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Βρεφικές κούνιες
  • Επιτραπέζια παιχνίδια

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00
Αριθμός αδείας2470149

Συχνές ερωτήσεις

  • Θα βρω πάρκινγκ στο το Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px;

    Το το Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΚαΝκούΝ από το το Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px;

    Ανάμεσα στο ΔιεθΝές ΚαΝκούΝ και το το Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px είναι 5 χλμ. απόσταση.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Incredible Suite Cancun - Beach Condo - 6Px, Μεξικό

Boulevard Kukulcan, Κανκούν, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved